WWW stránky: http://www.frankenmaxit.cz/


Franken maxit gruppe zásobuje své zákazníky zbožím vyrobeným ve vlastních závodech, v osvědčené kvalitě a stále se rozšiřujícím sortimentu. Franken  Maxit dodává na trh ucelený sortiment balených a volně ložných  výrobků spolu se strojním zařízením a technologií na zpracování jednotlivých materiálů. Zákazníci firmy Franken maxit s.r.o. si mohou po konzultaci s odbornými prodejci a obchodními partnery vybrat z několika ucelených materiálových systémů: zateplovacích systémů, omítkových systémů, sanačních systémů, zdicích systémů, solárních systémů, systémů penetrací a barev, systémů stříkaných a litých betonů, strojní zařízení a doplňkový sortiment - na svou stavbu takový materiál, který bude plně vyhovovat jejich požadavkům a konkrétním podmínkám, tak aby plně odpovídali současným technickým a  technologickým požadavkům. Vedení společnosti spolu s odbornými zástupci a zaměstnanci skupiny franken maxit gruppe garantují dokonalý a rychlý servis, poradenskou činnost, plynulost a kvalitu výrobků a věříme , že i Vy oceníte výrobky maxit.
 

AKCE -15% CS BETON CSBLOK 20

Univerzální zdící tvarovky CSBLOK Akční ceny na vybrané druhy tvarovek CSBLOK

Více o akci »

Baumit Baumacol Basic C1T 25kg

Lepicí malta třídy C1T pro lepení keramických obkladů a dlažeb i mozaiky v interiéru se sníženým skluzem. Nyní u nás za skvělou cenu!! 1ks(25kg) jen za 129,-Kč Vč.Dph

Více o akci »

Baumit Open

Unikátní prodyšný systém zateplení Baumit Open AKCE: Nyní prodyšný polystyren open za cenu běžného! Nejvyšší kvalita za extrémně nízké ceny!

Více o akci »

Český Cement HOLCIM / Lafarge Standard PLUS - CEM II/A-LL 32,5 R

Nejpoužívanější druh cementu. U nás nyní jen za 109,- Kč/ks!!!

Více o akci »

MultibatPLUS 25kg

Oblíbené hydraulické pojivo k výrobě omítek a malt. U nás dlouhodobě za nejnižší cenu jen 119,-Kč/ks !!!

Více o akci »

Výprodej skladových zásob

Široký sortiment za super ceny. Výprodej betonového zboží EHL

Více o akci »