WWW stránky: https://www.quick-mix.cz/cs


Firma quick-mix je jednou ze složek mezinárodního koncernu Sievert AG, se sídlem v německém Osnabrücku. Díky bezmála stoletému působení v různých odvětvích evropského průmyslu a stavebnictví, spolu s obratem více než 400 milionů EUR, se koncern Sievert AG zařadil mezi respektované a uznávané výrobní společnosti.

Provozuje více než 60 výrobních závodů v Německu, Číně, Lucembursku, Holandsku, Polsku, Rusku, České republice a Slovensku, ve kterých pracuje více než 1300 zaměstnanců.

Firma quick-mix vyvíjí a dodává vysoce kvalitní suché maltové směsi a stavební chemii pro všechny stavební obory, kde se pevně etablovala jako jedna z firem, které udávají směr ve stavebním průmyslu.

Široký sortiment společnosti quick- mix pokrývá téměř veškeré potřeby moderního stavitelství a zahrnuje především produkty z oblastí malt a stavebních lepidel, produktů pro lícové zdivo, speciální stavební chemii, zahradu a zateplení.

Za více než 30 let působení ve sféře stavebnictví si firma quick-mix získala velmi dobré jméno a uznání v mnoha zemích. Produkce quick-mix zahrnuje výrobu v 29 moderních výrobních závodech v Německu, Česku, na Slovensku, v Rusku, Polsku, Lucembursku a Číně.

Výrobky quick-mix jsou dodávány do 18 evropských a asijských zemí.

AKCE -15% CS BETON CSBLOK 20

Univerzální zdící tvarovky CSBLOK Akční ceny na vybrané druhy tvarovek CSBLOK

Více o akci »

Baumit Baumacol Basic C1T 25kg

Lepicí malta třídy C1T pro lepení keramických obkladů a dlažeb i mozaiky v interiéru se sníženým skluzem. Nyní u nás za skvělou cenu!! 1ks(25kg) jen za 129,-Kč Vč.Dph

Více o akci »

Baumit Open

Unikátní prodyšný systém zateplení Baumit Open AKCE: Nyní prodyšný polystyren open za cenu běžného! Nejvyšší kvalita za extrémně nízké ceny!

Více o akci »

Český Cement HOLCIM / Lafarge Standard PLUS - CEM II/A-LL 32,5 R

Nejpoužívanější druh cementu. U nás nyní jen za 109,- Kč/ks!!!

Více o akci »

MultibatPLUS 25kg

Oblíbené hydraulické pojivo k výrobě omítek a malt. U nás dlouhodobě za nejnižší cenu jen 119,-Kč/ks !!!

Více o akci »

Výprodej skladových zásob

Široký sortiment za super ceny. Výprodej betonového zboží EHL

Více o akci »