WWW stránky: http://www.masonitecz.com/


V současné době v Masonite navazujeme na myšlenky našeho zakladatele, Williama H. Masona. Jeho nápady a vynálezy byly základem pro vznik mnoha průlomových stavebních materiálů.
William H. Mason, vědec, inženýr a vynálezce, učinil v roce 1924 převratný objev. Změnil způsob, jakým bylo používáno dřevo tak, aby vytvořil účinnější stavební materiály. Připravil tak cestu pro nástup nových stavebních materiálů pro domácnost a dům.

Ještě po více než osmdesáti letech stále čerpáme z jeho inovativního přístupu. Neustále hledáme nové postupy, technologie, materiály a způsoby úpravy povrchu – vždy věnujeme značnou pozornost eleganci, funkčnosti a odolnosti vyráběných dveří. Dveří, které zaručeně zkrášlí váš domov.

Naše trvalé vedoucí postavení, náš inovativní duch a naše vynikající výrobky nám získaly pověst nepřekonatelné společnosti v daném odvětví. Jsme na to velmi hrdí.

AKCE -15% CS BETON CSBLOK 20

Univerzální zdící tvarovky CSBLOK Akční ceny na vybrané druhy tvarovek CSBLOK

Více o akci »

Baumit Baumacol Basic C1T 25kg

Lepicí malta třídy C1T pro lepení keramických obkladů a dlažeb i mozaiky v interiéru se sníženým skluzem. Nyní u nás za skvělou cenu!! 1ks(25kg) jen za 129,-Kč Vč.Dph

Více o akci »

Baumit Open

Unikátní prodyšný systém zateplení Baumit Open AKCE: Nyní prodyšný polystyren open za cenu běžného! Nejvyšší kvalita za extrémně nízké ceny!

Více o akci »

Český Cement HOLCIM / Lafarge Standard PLUS - CEM II/A-LL 32,5 R

Nejpoužívanější druh cementu. U nás nyní jen za 109,- Kč/ks!!!

Více o akci »

MultibatPLUS 25kg

Oblíbené hydraulické pojivo k výrobě omítek a malt. U nás dlouhodobě za nejnižší cenu jen 119,-Kč/ks !!!

Více o akci »

Výprodej skladových zásob

Široký sortiment za super ceny. Výprodej betonového zboží EHL

Více o akci »